بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.analysis.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

جعبه ابزار خدمات تحلیلی بازار ارزهای دیجیتال

باکیفیت ترین ابزارها و داده های کم یاب بازار ارزهای دیجیتال را تجربه کنید.

استودیو و داده ها🔎

اهمیت و لزوم دستیابی به دیتا های خام و پردازش شده بازار مالی بر کسی پوشیده نیست.اما داده های متنوعی همچون تکنیکال،فاندامنتال،اقتصاد کلان،آنچین و سنتیمنتال بازار ارزهای دیجیتال را توصیف میکنند که دسترسی به همه آنها امری غیر ممکن و بسیار پر هزینه است .اما در استودیو بایتیکل شما برای هرکدام از دسته بندیهای ذکر شده شاخص های متنوع و گسترده ای را خواهید یافت که میتوانید برای افزایش بازدهی معاملات خود از آنها بهره ببرید.

مشاهده بیشتر

ابزار چارتینگ 📊

تریدر ها نیاز به تحلیل بازارهای مختلف در تایم فریم های متنوعی دارند.تریدینگ ویو را میتوان کامل و جامع ترین ابزار چارتینگ در جهان نام برد که استفاده و دسترسی به آن برای تریدر های ایرانی به آسانی نیست و هزینه های سنگینی را در پی خواهد داشت.شما در بایتیکل به ابزار چارتینگ نامحدود دسترسی خواهید داشت تابتوانید تمامی تحلیل های خودرا با بالاترین کیفیت بصورت یکپارچه نگهداری و مدیریت کنید.

تحلیل زنده 🎯

گستردگی و پیچیدگی جزو پارامتر جدانشدنی بازار های مالی و خصوصا ارزهای دیجیتال میباشد لذا این پیچیدگی ایجاب میکند که نظرات و تحلیل های دیگران را همواره رصد و آنالیز کنیم . در بایتیکل شما امکان این را خواهید داشت تا تحلیل های افراد خبره را بصورت زنده و تعاملی داخل ابزار چارتینگ ببینید و موارد خودرا نیز بر روی آنها اعمال کنید .

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن