ورود

ثبت نام

services.analysis.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

جعبه ابزار خدمات تحلیلی بازار ارزهای دیجیتال

باکیفیت ترین ابزارها و داده های کم یاب بازار ارزهای دیجیتال را تجربه کنید.

استودیو و داده ها🔎

اهمیت و لزوم دستیابی به دیتا های خام و پردازش شده بازار مالی بر کسی پوشیده نیست.اما داده های متنوعی همچون تکنیکال،فاندامنتال،اقتصاد کلان،آنچین و سنتیمنتال بازار ارزهای دیجیتال را توصیف میکنند که دسترسی به همه آنها امری غیر ممکن و بسیار پر هزینه است .اما در استودیو بایتیکل شما برای هرکدام از دسته بندیهای ذکر شده شاخص های متنوع و گسترده ای را خواهید یافت که میتوانید برای افزایش بازدهی معاملات خود از آنها بهره ببرید.

مشاهده بیشتر

ابزار چارتینگ 📊

تریدر ها نیاز به تحلیل بازارهای مختلف در تایم فریم های متنوعی دارند.تریدینگ ویو را میتوان کامل و جامع ترین ابزار چارتینگ در جهان نام برد که استفاده و دسترسی به آن برای تریدر های ایرانی به آسانی نیست و هزینه های سنگینی را در پی خواهد داشت.شما در بایتیکل به ابزار چارتینگ نامحدود دسترسی خواهید داشت تابتوانید تمامی تحلیل های خودرا با بالاترین کیفیت بصورت یکپارچه نگهداری و مدیریت کنید.

تحلیل زنده 🎯

گستردگی و پیچیدگی جزو پارامتر جدانشدنی بازار های مالی و خصوصا ارزهای دیجیتال میباشد لذا این پیچیدگی ایجاب میکند که نظرات و تحلیل های دیگران را همواره رصد و آنالیز کنیم . در بایتیکل شما امکان این را خواهید داشت تا تحلیل های افراد خبره را بصورت زنده و تعاملی داخل ابزار چارتینگ ببینید و موارد خودرا نیز بر روی آنها اعمال کنید .

خرید اشتراک برای دسترسی  به امکانات پیشرفته بایتیکل

خرید اشتراک برای دسترسی به امکانات پیشرفته بایتیکل

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها