بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

خدمات متنوع و تخصصی بازار ارزهای دیجیتال

با استفاده از بروز ترین خدمات حداکثر بازدهی را تجربه کنید

خدمات جامع و هوشمند ترید💯

یکی از پیچیده ترین کارها را شاید بتوان ترید کردن ذکر کرد. ما در بایتیکل همواره خدماتی را ارایه و توسعه دادیه ایم که بتوان از انها برای افزایش بازدهی ترید استفاده کرد همچنین باتوجه به گسترده بودن و ۲۴ ساعته بودن بازار ارزهای دیجیتال هر تریدر نیازمند یک دستیاری میباشد که شبانه روز در جستجوی موقعیت های مناسب معاملاتی باشد .

مشاهده خدمات

خدمات تخصصی آنالیز و تحلیل بازار🚀

همه ما میدانیم برای ترید و کسب سود در بازارهای مالی نیازمند تحلیل هستیم.ما در بایتیکل ابزار ها و زیرساخت های تخصصی و بروز تحلیلی آماده کرده ایم که با استفاده از دیتاهای آنچین و اقتصاد کلان و سنتیمنت و تکنیکال بازار بتوانید در یک زیرساخت نامحدود به تحلیل های باکیفیت بیشتر دست پیدا کنید.دیگر نیازی به تهیه چندابزار و پرداخت هزینه های هنگفت ابزار های بین المللی نخواهید داشت و همه نیازهای تحلیلی خودرا در بایتیکل میتوانید رفع کنید.

آموزش های تعاملی و تجربه محور ارزهای دیجیتال😍

ورود به بازار های مالی نیازمند دانش و تجربه و کسب تخصص میباشند .بازار ارزهای دیجیتال به عنوان یک بازار نو ظهور دارای پیچیدگی های بیشتری نیز میباشد و برای یادگیری این بازار روش های سنتی جوابگو و کارا نخواهند بود .مادر بایتیکل با استفاده تجربه متخصصین بازار روشی نوین و تعاملی و تجربه محور خلق نموده ایم تا بتوانید بصورت عملی و تعاملی این بازار را فرابگیرید و بصورت تجربی وارد این بازار شوید و به کسب سود بپردازید.

کامیونیتی ها و تیم های ترید🏫

ما داخل بایتیکل زیرساخت های تعاملی و تجربه محور ای توسعه داده ایم که آمادگی همکاری با کامیونیتی ها و تیم های ترید داریم که بتوانیم خدمات گروهی حرفه ای تری را به مخاطبان آنها ارایه نماییم و همچنین راه درامدی غیرفعالی را برای آنها رقم بزنیم.شما میتوانید خدمات جدیدی را با استفاده از زیرساخت بایتیکل ایجاد و ارایه کنید و کلیه خدمات قبلی خود را با زیرساخت فعلی یکپارچه کنید و یک کامیونیتی پرقدرت تری را ایجاد و مدیریت نمایید.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن