بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.analysis.studio.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

رصد لحظه ای داده های تکنیکال،آنچین،اقتصاد کلان،سنتیمنت

در استودیو بایتیکل تمامی داده های مهم بازار ارزهای دیجیتال را بررسی و مانتیور کنید

شاخص های تخصصی ارزهای دیجیتال📈

در بازار ارزهای دیجیتال شاخص های متنوعی وجود دارد که هرکدام را میتوان برای بررسی وصغیت بازار آنالیز و رصد کرد. این داده ها بسیار کمیاب و دسترسی به آنها هزینه های گزافی را رقم میزند .شما در استودیو بایتیکل به تمامی شاخص های بازار ارزهای دیحیتال از جمله شاخص های تکنیکال،آنچین،اقتصاد کلان و سنتیمنت دسترسی خواهید داشت.

ورود به استودیو

رصد لحظه ای شاخص ها🕔

در استودیو بایتیکل در خلال حجم گسترده ای از شاخص ها بررسی و آنالیز همه آنها نیازمند دانش وتخصص و اختصاص زمان زیادی میباشد.شما در استودیو بایتیکل میتوانید یک مانیتور و گزارش لحظه ای از شاخص های موثر و اخرین رخداد های آن بازار خواهید بود.

دستیار تحلیل بازار ارزهای دیجیتال🪄

در استودیو بایتیکل سعی بر آن شده دستیار های نیمه اتوماتیک داشته باشید تا بتوانید به راحتی به بررسی بازار ها و پیداکردن موقعیت های معاملاتی بپردازید.بطور مثال شما میتوانید بصورت خودکار تمامی واگرایی های پرکاربرد را برروی چارت مشاهده کنید و توسط دستیار بایتیکل رسم خواهدشد و یا الگو های کندلی و یا خطوط روند متفاوتی را شناسایی کنید.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن