بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.analysis.liveAnalysis.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

تحلیلهای زنده و تعاملی ارزهای دیجیتال

با استفاده از زیرساخت چارتینگ بایتیکل تحلیلهای خود را زنده و تعاملی منتشر کنید

برترین تحلیلهای زنده ارزهای دیجیتال📈

در زیرساخت تعاملی و چارتینگ بایتیکل شما میتوانید تحلیل های کاربران و افراد خبره بازار را به تفکیک هربازار مشاهده کنیدد و هرکدام را بصورت مجزا بر روی چارت ببینید و بررسی کنید .تحلیلها با مشخصات کاملی منتشر میشوند که میتوانید توضیحات کاربر به همراه جهت پیش بینی حرکت بازار و افق تحلیل و همچنین نقاط ورود و خروج را مشاهده کنید.

مشاهده تحلیلهای زنده

انتشار تحلیل زنده ارزهای دیجیتال📤

شما در چارتینگ بایتیکل میتوانید تحلیل های خودرا انجام دهید و در صورت تمایل تحلیل های خود را با ثبت جزییات از قبیل عنوان،توضیحات،جهت حرکت بازار،افق زمانی و حد های سود و ضرر منتشر کنید.همچنین میتوانید تحلیل های زنده خود را صرفا با لینک برای کاربران مدنظر خود به اشتراک بگذارید و در دسترس عموم نباشد.

بررسی زنده تحلیل ارزهای دیجیتال🔦

شما در هر تحلیل زنده میتوانید علاوه بر بررسی زنده تحلیل و مشاهده مشخصات آن ،تحلیلهای خود را نیز بر روی چارت بررسی نمایید .همچنین میتوان با زدن دکمه پلی واکنش بازار به تحلیل های منتشر شده را مشاهده نمود که میتوان صحت سنجی کرد تا چه میزان تحلیل های یک فرد مطابق با حرکت و روند بازار بوده است.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن