بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.analysis.charting.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

استفاده از تریدینگ ویو رایگان و بدون محدودیت

با استفاده از زیرساخت چارتینگ بایتیکل از کلیه امکانات تریدینگ ویو رایگان استفاده کنید

داده های دقیق و بروز💯

یکی از ملزومات یک تحلیل درست و باکیفیت دسترسی به داده های نامحدود و دقیق میباشد.در چارتینگ بایتیکل شما به کلیه داده های قیمتی بازار ارزهای دیجیتال بصورت لحظه ای و در تایم فریم های متنوع دسترسی رایگان دارید .

تریدینگ ویو رایگان

زیرساخت بدون محدودیت🚀

فعالین بازار ارزهای دیجیتال تحلیل های گسترده ای از بازار های مختلف دارند که برای نگهداری ،آپدیت و ذخیره آنها با چالش های متفاوت مثل خرید تریدینگ ویو روبرو هستند.در چارتینگ بایتیکل شما میتوانید بصورت نامحدود اندیکاتور های متفاوتی را همزمان استفاده کنید،هرتعداد که دوسدارید تحلیل و تمپلیت ذخیره کنید و محیط تحلیل خود را برای خود شخصی سازی کنید.

افزودنی های اختصاصی🛠️

در زیرساخت چارتینگ بایتیکل علاوه بر الگوریتم ها و اتدیکاتور های رایج، روز به روز اندیکاتور ها و استراتژی های مختلفی اضافه میشوند که بصورت اختصاصی در بایتیکل در دسترس خواهند بود.همچنین قابلیت های مختلفی به این زیرساخت اضافه میشوند که اختصاصی بایتیکل میباشند که میتوان اشتراک گذاری زنده تحلیلها،بازپخش و ریپلی بازارو... را نام برد.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن