بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.trade.terminal.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

ترمینال ترید یک داشبرد تخصصی و یکپارچه برای ترید حرفه ای

در ترمینال ترید بایتیکل تمامی صرافی های خود را بصورت امن، متصل ومدیریت کنید

چارتینگ پرو🏆

داخل ترمینال ترید بایتیکل میتوانید از فضای چارتینگ حرفه ای و بدون محدودیت استفاده کنید.قابلیت های متنوع از جمله مولتی چارت،ذخیره و شخصی سازی نامحدود و ریپلی بازار در دسترس شما میباشند.شما میتوانید فضا و چینش چارت های خود در تعامل با بخش ارسال ترید و ویجت ها را تنظیم نمایید.

ورود به ترمینال

ویجت های پیشرفته🚀

در ترمینال ترید بایتیکل ویجت های کاربردی مختلفی را در سایدبار مشاهده خواهید کرد ازجمله آنها میتوان به یادداشت بازار،هشدارها،دستیار ترید،تقویم اقتصادی،تحلیلهای زنده،ربات هوشمند بایتیکل و اتاق های معاملاتی نام برد.شما میتوانید چیدمان وفضای اختصاص یافته به ویجت هارا تنظیم نمایید.

ترید و مدیریت حرفه ای صرافیها💥

در ترمینال ترید بایتیکل شما میتوانید تمامی صرافی های ایرانی و خارجی خودرا متصل نمایید و همه آنها را بصورت یکجا مدیریت نمایید و دیگر مشکلات ورود با آیپی(ip)ثابت و vpn را برای استفاده از صرافی های خود نخواهید داشت. مدنظر داشته باشید که بایتیکل به هیچ عنوان دسترسی به دارایی های شما ندارد و بصورت ایمن میتوانید دارایی های خودرا مدیریت کنید.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن