بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.trade.statement.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

جامع ترین کارنامه معاملاتی ارزهای دیجیتال

با کارنامه معاملاتی بایتیکل رفتار خودرا به بهترین شیوه آنالیز کنید.

استیتمنت وآنالیز جامع📊

در کارنامه بایتیکل تمامی حساب های معاملاتی دمو و صرافی های خودرا میتوانید بصورت یکپارچه از یک داشبر مدیریت کنید و هرکدام را به دلخواه با منتور و دوستان خود به اشتراک بگذارید.همچنین وضعیت موجودی حساب(Balance)،افت از حساب,(Draw Down)سود و ضرر,(P&L)میزان فعالیت و خطاها و تایید های ربات هوشمند را میتوانید رصد کنید.

کارنامه من

آنالیز گرافیکی ژورنال📊

در قسمت کارنامه معاملاتی بایتیکل میتوانید بصورت شماتیک و گرافیکی آنالیزی جامع از ژورنال های ثبت شده خود داشته باشید ودید بهتری از رفتار و عملکرد خود در هرحساب معاملاتی دمو و صرافی خود داشته باشید.

تاریخچه معاملات روی چارت📈

در کارنامه معاملاتی بایتیکل شما قادر خواهید بود تمامی معاملات و ترید های خودرا همزمان روی چارت تحیلی هربازار مشاهده کنید و تجربه کاربری راحت تری را هنگام بررسی رفتار درست یا نادرست خود و واکنش بازار به معاملات شما خواهید داشت.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن