بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.trade.assistant.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

خدمات متنوع و تخصصی بازار ارزهای دیجیتال

با استفاده از بروز ترین خدمات حداکثر بازدهی را تجربه کنید

ساخت استراتژی شخصی🎯

در بایتیکل شما میتوانید اتفاقات و رخداد هایی که استراتژی شمارو شکل میدهند انتخاب کنید و آنهارا تبدیل به یک ربات هوشمند کنید.ربات شما لحظه به لحظه کل بازار ارزهای دیحیتال را زیر نظر میگیرد تا هرموقع وقایع مدنظر شما رخ داد به شما اطلاع دهد تا در صورت مطلوب بودن شرایط اقدام به ترید و معامله نمایید.شما اطلاع رسانی ربات را میتوانید شخصی سازی کنید و موارد ایمیل ،پیامک،ربات تلگرام و تماس خودکار را فعال نمایید.

ساخت استراتژی شخصی

پرکاربردترین اتفاقات بازار📣

در بخش روش های معاملاتی میتوانید از بین پرکاربرد ترین استراتژی های بازار شروط خودرا انتخاب کنید و با ترکیب آنها استراتژی خودرا بسازید.برای مشاهده اطلاعات و جزییات بیشتر در مورد هر رخداد معاملاتی بر روی علامت سوال روبروی آن کلیک نمایید تا بصورت تصویری مثالی از آن رخداد را بتوانید مشاهده کنید.

رادار لحظه ای استراتژی📡

پس از ایجاد استراتژی شخصی خود از قسمت رادار لحظه ای میتوانید مشاهده کنید که کدام یک از شروط شما بصورت کامل یا جزیی در بازار های مدنظر رخ داده اند .همچنین میتوانید بازه کندلی رخدادی را مشخص نمایید و برای بررسی بیشتر و جزیی تر هر رخداد میتوان بر روی آن کلیک کرد تا داخل چارت آن رخداد به همراه تحلیل آن رسم گردد.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن