بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.learning.interactiveLms.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

سامانه یکپارچه تعاملی و تجربه محور بازار ارزهای دیجیتال

با استفاده از خدمات آموزشی تعاملی در بایتیکل عمیق تر بازار ارزهای دیجیتال را یادبگیرید.

آکادمی چندمنظوره و یکپارچه🏢

در آکادمی بایتیکل شما میتوانید تمامی محصولات و خدمات تخصصی بازار ارزهای دیحیتال را که نیاز دارید در یک بستر جامع مقایسه و انتخاب نمایید.در آکادمی بایتیکل کلی دوره های تعاملی،وبینارهای تخصصی،سمینار های تخصصی و تحلیلها و بازپخش ها و ویدیو های آموزشی را میتوانید بصورت دسته بندی و سطح بندی شده یکپارچه استفاده نمایید.

ورود به آکادمی

بلوک های تعاملی و تخصصی🔆

در آکادمی بایتیکل محتواها و دوره هایی که قرار میگیرند با همه جای دنیا تفاوت دارند . ویژگی اصلی همه دوره های بایتیکل تعاملی و تجربه محور بودن آنها است.بطور مثال شما بعد از دیدن یک ویدیو آموزشی ۷ بلوک تخصصی و تعاملی مثل تمارین تحلیلی و تمارین تریدی و مثال های زنده و بازپخش و... خواهید دید که به عمیق تر شدن یادگیری شما کمک شایانی مینماید.

عملی و تجربه محور

شما در آکادمی بایتیکل همواره در حال به چالش کشیدن آموخته های خود هستید و خود باید تلاش کنید بصورت عملی بر روی بازه های انتخابی استاد دوره تحلیل کنید و در پنل منتورینگ با استاد یا منتور دوره به اشتراک نظر و رفع اشکال بپردازید.منتور و استاد دوره نیز امکان ویرایش و تکمیل تحلیل شمارا نیز خواهد داشت و تعامل شما حداکثر خواهد بود.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن