بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.learning.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

خدمات آموزشی تجربه محور و تعاملی ارزهای دیجیتال

با جدیدترین روش آموزش حرفه ای و اصولی با کسب تجریه وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

دستیار هوشمند آموزش بازار ارزهای دیجیتال🪄

ما در بایتیکل از دستیار آموزشی تعاملی و تجربه محور و شخص محور ای رونمایی کردیم که شما با استفاده از آن داخل فضای دمو به معامله میپردازید و جغد هوشمند بایتیکل که وظیفه آموزش و منتورینگ دارد به شما بر اساس شاخص هایی که قابلیت شخصی سازی دارند به شما بازخورد میدهد و نکات مثبت و منفی معامله را به شما گوشزد میکند و در صورتی که مواردی نیاز به یادگیری داشته باشید محتوای آموزشی مورد نیاز را در اختیار شما گذاشته و در نهایت بر اساس سطح دانشی و شناختی که از شما پیدا کرده است تمرین میسازد تا بصورت تجربی آن شاخص را فرابگیرید.

مشاهده بیشتر

دوره ها و محتواهای تعاملی

ما داخل بایتیکل اعقتاد داریم فراگیری بازارهای مالی متفاوت از یادگیری برخی دیگر از حرفه ها میباشد و پارامتر تجربه تاثیر بیشتری دارد و لزوما با کتاب و ویدیو نمیتوان به مهارت بالایی دست یافت. از این رو پس از سالها تجربه از زیرساخت تجربه محور و تعاملی رونمایی کردیم که آکادمی های مختلف دوره ها و خدمات آموزشی خودرا بربستر آن به شما ارایه مینمایند تا سطح بالاتری از کیفیت آموزش و تاثیر گذاری بیشتر را شاهد باشیم.

بهترین مقالات ارزهای دیجیتال📚

بازار های مالی و خصوصا بازار ارزهای دیجیتال تغییرات سریعی را تجربه میکنند و این تغییرات ایجاب میکنند تا همواره بروز بود و از محتواهای دسته اول جهانی و تحلیلی بهره برد .ما داخل بایتیکل همواره مقالات و یادداشت های آموزشی بروز و مفیدی را تولید میکنیم تا شما با مطالعه آنها همواره آپدیت باشید و روز به روز موارد جدید را فرابگیرید.

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

بایتیکل رو به صورت رایگان امتحان کن

همین الان بایتیکل رو امتحان کن و در صورت نیاز، اشتراکت رو ارتقا بده.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن