بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.community.connectedPlatform.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

پلتفرم تعاملی و یکپارچه خدمات ارزهای دیجیتال

با استفاده از پلتفرم بایتیکل خدمات تخصصی و تعاملی تری را در یک فضای یکپارچه ارایه نمایید.

پلتفرم یکپارچه خدمات ارزهای دیجیتال🔗

بازار ارزهای دیجیتال ایران پر شده است از راه حل های نظری و آموزش های ناکارآمد،در پلتفرم بایتیکل شما امکان ارایه خدمات تعاملی و تجربه محور خواهید داشت که تمایز عملکردی مناسبی پیدا خواهید کرد تا خدمات گسترده تر و باکیفیت تری را به نسبت سایر رقبا ارایه کنید.

درخواست همکاری

مدیریت ساده و آسان

در پلتفرم بایتیکل شما یک داشبرد ساده خواهید داشت که میتوانید آکادمی و مجموعه خودرا به دور از پیچیدگی های زیاد مدیریت کنید.تمارین و بلوک های تعاملی را ایجاد میکنید ،به فضای منتورینگ و آنالیز کاربران دسترسی خواهید داشت و به مدیریت کاربران ثبتنامی میپردازید.

پلتفرم تعاملی و تجربه محور ارزهای دیجیتال🚀

در پلتفرم بایتیکل شما به انواع گسترده ای از بلوک ها خواهید داشت که میتوانید آموزش ها و خدمات خودرا با جدیدترین متد های دنیا ارایه کنید و بازدهی بالاتری را برای کاربران خود رقم بزنید.تمرین های تریدی،تمرین های تحلیلی،بازپخش بازار، مثال های موفق و ناموفق زنده و بلوکهای فایل و لینک و ... از نمونه بلوک های تعاملی در زیرساخت بایتیکل میباشند.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن