بدون سرمایه سود کن

تا ۲۵۰ دلار سرمایه اولیه + آیفون ۱۵ پرو + ۲۰,۰۰۰ دلار جایزه

ورود

ثبت نام

services.community.subheader.title

دستیار هوشمند ارزدیجیتال

زیرساخت تعاملی و تخصصی ارزهای دیجیتال

با استفاده از زیرساخت بایتیکل خدمات تخصصی و گسترده تری را ارایه کنید.

صفحه ساز اختصاصی🎖️

صفحه و لندینگ اختصاصی خودرا بربستر بایتیکل ایجاد کنید و کاربران خودرا داخل لندینگ خود مدیریت کنید و از زیرساخت و CRM یکپارچه بایتیکل به همراه برندینگ شخصی خود کاربران بیشتری را جذب نمایید .همچنین طراحی و محتواهای صفحه را خود شما تعیین مینمایید.

مشاهده بیشتر

ایجاد درآمد غیرفعال و افزایش درآمد💰

اگر دارای یک کامیونیتی تخصصی حوزه ترید هستید با ایجاد خدمات خود بربستر بایتیکل میتوانید راه های درامد غیرفعال متنوع و پایداری را برای خود ایجاد نمایید.همچنین بایتیکل بصورت رسمی با صرافی های معتبر داخلی و خارجی دارای قرارداد مشارکت میباشد که برای شما پیشنهاد خدمات و مزایای ویژه و منحصر بفردی را آماده نموده ایم.

زیرساخت یکپارچه و تعاملی🚀

در بایتیکل زیرساخت یکپارچه و تعاملی تدارک دیده ایم که تمامی خدمات خود را میتوانید بصورت یکپارچه و متمرکز معرفی و ارایه کنید و به یک سیستم CRM با API های اختصاصی دست پیدا کنید.در بایتیکل کاربران متعددی به دنبال خدمات تخصصی ارزهای دیجیتال میگردند که شما میتوانید بصورت مستقیم و هدفمند خدمات خودرا در معرض آنها قراردهید.شما در بایتیکل تحلیلها،دوره ها،وبینار ها ،سمینار ها ،،تمرینها ،ویدیو ها ، اتاق های معاملاتی و کلی خدمات متنوع تخصصی دیگر را میتوانید بصورت یکپارچه ارایه نمایید.

نمادها، مجوزها و افتخارات

دانلود اپلیکیشن بایتیکل

دانلود از بازار‌ها

All rights reserved for Bitycle

بایتیکل چگونه به شما کمک میکند؟بایتیکل دستیار هوشمند ارز دیجیتال هست که تمامی ابزارهای موردنیاز برای موفقیت در ترید ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار میدهد. در بایتیکل به همه ابزارهای آموزش و ترید ارز دیجیتال مانند تریدینگ ویو رایگان، دستیار و ربات ترید، دستیار آموزش، آکادمی و ترمینال ترید دسترسی دارید.

star

سرمایه اولیت هم با ما

همین الان شروع کن